Junior Catalog Specialist - Masovian Voivodeship, Polska - InPost

    InPost
    Inpost background
    Opis

    Twoje zadania:

  • opieka nad katalogiem produktów, jego poprawnością oraz jakością kart produktowych
  • udział w tworzeniu i realizacji strategii contentowej dla kategorii FMCG
  • odpowiedzialność za prowadzenie kalendarza contentowego, planowanie i realizację działań w obszarze content marketingu
  • przygotowywanie raportów oraz mierzenie KPI's
  • pomoc przy wdrażaniu contentu na Stronie Głównej aplikacji InPost Fresh
  • wspieranie zespołu Commerce w pracach administracyjnych
  • komunikacja z Partnerami w zakresie zmian contentu w katalogu
  • współpraca z zespołem Marketingu, Commerce i innymi
  • To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • chęci rozwoju w content marketingu
  • kreatywności i pomysłowości
  • dokładności
  • komunikatywności i gotowości do współpracy
  • samodzielności
  • chęci podejmowania nowych wyzwań
  • umiejętności pracy z dynamicznym środowisku
  • To, co zapewniamy:

  • zdobycie doświadczenia w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce
  • możliwości poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych
  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością
  • możliwości udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe)