Specjalista ds. zakupów inwestycyjnych - Szczecinek, Polska - Kronospan Polska Sp. z o.o.

    Kronospan Polska Sp. z o.o.
    Kronospan Polska Sp. z o.o. Szczecinek, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Sprzedaż
    Opis

    Miejsce pracy: Szczecinek

    Wymagania:

    3-letnie doświadczenie zawodowe w zakupach inwestycyjnych ciągi produkcyjne, instalacje elektryczne, instalacje energii odnawialnej);

    Wykształcenie wyższe - kierunek techniczny;

    Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne;

    Umiejętność samodzielnego planowania zadań;

    Znajomość pakietu MS Office;

    Sumienność i dokładność w działaniu;

    Kreatywność i przedsiębiorczość;

    Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu;

    Prawo jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:

    Realizacja procesów zakupów inwestycyjnych zgodnie z polityką zakupową spółki;

    Aktywny udział w analizie rynku i poszukiwaniu nowych źródeł dostaw;

    Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami;

    Efektywne zarządzanie powierzoną kategorią zakupową i portfolio dostawców;

    Weryfikacja i ocena dostawców, umów i warunków współpracy;

    Nadzorowanie terminów i jakości realizowanych dostaw;

    Optymalizacja kosztowa procesów zakupowych;

    Obsługa reklamacji, weryfikacja faktur i ich rozliczanie;

    Sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Spółki.

    Oferujemy:

    Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    System nagród miesięcznych;

    Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.