Inżynier Jakości ds. Gwarancji - Gdańsk, Polska - Aptiv

    Aptiv
    Aptiv Gdańsk, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Twoja rola:

    Będziesz odpowiadać za zapewnienie odpowiedniego przebiegu procesów obsługi zwrotów gwarancyjnych zgodnych ze specyficznymi wymaganiami klienta oraz z wymaganiami Aptiv.

    Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:

    gromadzenie danych gwarancyjnych oraz monitorowanie, analizę i regularne raportowanie kluczowych wskaźników jakości gwarancji

    przeprowadzanie analizy statystycznej dotyczącej zwrotów gwarancyjnych przy użyciu narzędzi jakościowych

    inicjowanie, nadzorowanie i skuteczne wdrażanie działań korygujących dla problemów gwarancyjnych

    utrzymywanie kontaktu i budowanie relacji z przedstawicielami klienta i centrami gwarancyjnymi, w tym terminowe i rzetelne raportowanie wymaganych przez klientów danych n/t wyników analiz zwróconych wyrobów gwarancyjnych

    terminową i kompletną aktualizację danych związanych z jakością gwarancji i wynikami analiz przyczyn i działań korygujących (np. 8D, PDCA itp.) na odpowiednich portalach klienta.

    gromadzenie danych i koordynację fizycznego przepływu próbek zwracanych.

    Wymagania:

    umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

    bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    wiedza techniczna w zakresie produktów mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych (wskazane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej)

    preferowane wykształcenie wyższe, elektroniczne lub elektromechaniczne

    biegłość w pracy z MS Excell.

    Mile widziane:

    znajomość innych języków obcych

    praktyczna wiedza z zakresu norm, systemów i dokumentów jakościowych charakterystycznych dla branży motoryzacyjnej

    ogólna znajomość metod rozwiązywania problemów i analiz statystycznych.

    Dlaczego warto do nas dołączyć:

    u nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.

    bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.

    niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.

    zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.

    Co zyskasz?

    Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych.