Koszalin

    kwalifikowany pracownik zabezpieczenia technicznego - Koszalin, Polska - Poczta Polska Spółka Akcyjna

    Poczta Polska Spółka Akcyjna
    Poczta Polska Spółka Akcyjna Koszalin, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    Opis

    Miejsce pracy: Koszalin, ul. Pocztowa 1

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

    Twoje zadania:

    • montaż i konserwacja systemów telewizji dozorowej, kontroli dostępu oraz systemów sygnalizacji włamania i napadu,
    • podłączenie, konfiguracja i usuwanie awarii w/w systemów,
    • prowadzenie dokumentacji służbowej dotyczącej wykonywanych zadań zabezpieczenia technicznego.

    Dołącz do nas, jeśli:

    • jesteś absolwentem szkoły technicznej (profil elektryczny, elektrotechniczny lub informatyczny),
    • chcesz poznać systemy zabezpieczeń technicznych i przepisy prawne w tym zakresie,
    • jesteś wpisany/a na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, bądź masz możliwość uzyskania takiego wpisu,
    • posiadasz zdolność do pracy na wysokościach,
    • posługujesz się w stopniu podstawowym pakietem MS Office,
    • masz prawo jazdy kat. B,
    • potrafisz rozwiązywać problemy oraz myślisz analitycznie,
    • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP do 1 kV (jeżeli nie masz uprawnień, skierujemy Cię na odpowiednie szkolenie).

    Mile widziane:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku.

    U nas zyskasz:

    • wsparcie podczas pierwszych miesięcy pracy,
    • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
    • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
    • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
    • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
    • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
    • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
    • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.​

    Zainteresowała Cię oferta?

    Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach lub dokumentach wytworzonych w procesie rekrutacji jest Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa.

    2. Kontakt z Inspektorem ochrony danych: Inspektor ochrony danych Poczta Polska S.A., ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa, e-mail: -

    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane:

    a) w zakresie określonym w przepisach prawa - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych, dalej RODO);

    b) w zakresie nieokreślonym w przepisach prawa - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. na podstawie zgody.

    c) dobrowolnie podane dane, dotyczące stanu zdrowia (niepełnosprawności) -- na podstawie art. 9 ust. 2 lit. b RODO w związku z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

    d) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a także w celu obrony przez roszczeniami związanymi z udziałem w rekrutacji - w ramach realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

    4. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych również do celów rekrutacji prowadzonych w przyszłości dane będą przetwarzane w celu nawiązania z Panią/Panem kontaktu lub wykorzystania ich w procesie oceny kandydatów.

    5. W przypadku podjęcia decyzji o Pani/Pana zatrudnieniu - na podstawie:

    a) art. 6 ust.1 lit. b, tj. w celu podjęcia działań na Pani/Pana żądanie, przed zawarciem umowy, oraz

    b) art. 9 ust. 2 lit. h RODO (w związku z art. 229 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy) w celu skierowania Pani/Pana na wstępne badania lekarskie.

    6. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Panią/Pana zgód, nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od dnia przystąpienia przez Panią/Pana do rekrutacji (przekazania przez Panią/Pana danych osobowych), a w przypadkach, wzięcia przez Panią/Pana udziału w procesie rekrutacji i niewycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych przed zakończeniem procesu wyboru kandydata do zatrudnienia – przez okres 12 miesięcy od dnia przystąpienia do rekrutacji, tj. przez okres niezbędny dla ochrony przed roszczeniami związanymi z przebiegiem procesu rekrutacji i wyboru kandydata do zatrudnienia. Orzeczenia lekarskie, wydane na podstawie profilaktycznej opieki lekarskiej, będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa.

    7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści tych danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody, przed jej cofnięciem.

    8. Zgodę można cofnąć poprzez wysłanie stosownej informacji na adres: Poczta Polska S.A., Centrum Kadr i Szkoleń, Dział Rekrutacji, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa lub rekrutacja.-

    9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    10. Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania danych powoduje brak możliwości wzięcia przez Panią/Pana udziału w rekrutacji.

    11. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom pośredniczącym, na zlecenie administratora, w prowadzeniu procesu rekrutacji, a także dostawcom narzędzi informatycznych wykorzystywanych w procesie rekrutacji.

    12. Dane osobowe mogą być przekazane do państwa trzeciego (Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej) na podstawie decyzji Komisji Europejskiej z 10 lipca 2023 r., stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony, zapewniony przez "Ramy ochrony danych UE-USA" (EU-US Data Privacy Framework), w związku z korzystaniem przez administratora z rozwiązań chmurowych dostarczanych przez firmę Microsoft. Wykaz podmiotów, które przystąpiły do programu "Ram ochrony danych UE-USA" dostępny jest pod adresem: Participant Search )