Wrocław

    Inżynier Projektant Sieci Trakcyjnych - Wrocław, Polska - Integrity Consulting

    Integrity Consulting

    Szukamy trakcyjników chcących projektować na rynki zagraniczne (w tym wypadku głównie Skandynawia i UK). Jeżeli masz 2-letnie lub większe doświadczenie w projektowaniu trakcji kolejowej, znasz język angielski na tyle dobrze by komunikować się z kolegami z innych biur w Europie, interesują Cię projekty zagraniczne - jesteś świetnym kandydatem

    O firmie Integrity Consulting

    Integrity Consulting to firma rekrutacyjna. Pomagamy firmom z sektora budownictwa znaleźć odpowiednich inżynierów, menadżerów i specjalistów. Działamy od 2007 roku. Nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 4175.

    O naszym kliencie

    Naszym klientem jest renomowane biuro projektowe z kapitałem zagranicznym.

    Zadania:

    • projektowanie sieci trakcyjnej
    • przygotowywanie rysunków i modeli 3D
    • współpraca z innymi branżystami

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne - elektrotechnika lub w zakresie trakcji
    • minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu kolejowej sieci trakcyjnej
    • znajomość oprogramowania inżynierskiego: Autocad, Microstation
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • pracę w kilku lokalizacjach w Polsce - m. in. Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Kraków.