Kraków

    Konsultant projektu księgowość - Kraków, Polska - Soneta sp. z o.o.

    Soneta sp. z o.o.
    Opis

    Zakres obowiązków:

    • współtworzenie nowych funkcji: zbieranie oczekiwań, współprojektowanie, testowanie oprogramowania
    • wsparcie partnerów handlowych firmy oraz klientów w zakresie obsługi oraz konfiguracji modułu enova365 księgowość
    • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji do systemu
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń i prezentacji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie we wdrażaniu modułów księgowych lub praktyka w dziale księgowości
    • znajomość zagadnień księgowych
    • zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
    • umiejętność budowania jasnego i spójnego komunikatu do klienta, łatwość zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej
    • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołowej
    • inicjatywa i entuzjazm w działaniu

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość systemu do zarządzania enova365
    • doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania ERP lub w IT

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • praca zdalna
    • praca w modelu hybrydowym (raz na 2 tygodnie praca w biurze)
    • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)
    • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach IT
    • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)
    • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
    • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
    • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
    • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie

  • Farutex Sp. z o.o.

    Kupiec Handlowy

    3 dni temu

    Farutex Sp. z o.o. Kraków, Polska

    Firma Bidfood Farutex, lider w dystrybucji żywności i napojów dla sektor HoReCa w Polsce, należy do międzynarodowej grupy Bidcorp​​ · Kupiec Handlowy · Miejsce pracy: ul. Wielicka 20, Kraków · poszukiwanie, klasyfikacja i wybór konkurencyjnych dostawców krajowych oraz zagraniczny ...