Instalator Reklam - Polska - Redeye Group Sp. z o.o.

    Redeye Group Sp. z o.o.
    Redeye Group Sp. z o.o. Polska

    1 miesiąc temu

    Redeye Group działa na rynku polskim od 2005 roku. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie doradztwa, produkcji i montażu reklam wizualnych i świetlnych. W związku z rozwojem naszej firmy zwiększyło się zapotrzebowanie personalne. Chcemy powiększyć nasz zespół o kolejne osoby, które wdrożymy i przeszkolimy podnosząc ich kwalifikacje, tym samym zapewniając stałe i stabilne zatrudnienie na kolejne lata.

    Instalator Reklam / Monter

    Obowiązki

    • montaż szyldów, liter blokowych, kasetonów, pylonów
    • raportowanie wykonanej pracy, odpowiedzialności w realizacji wykonywanych zadań
    • umiejętności obsługi narzędzi takich jak wiertarka, szlifierka, wkrętarka, pędzel, wałek malarski, drabina, itp
    • przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur, standardów BHP
    • dbałość o najwyższą jakość pracy
    • praca na wysokości : do 3 m oraz z podnośnika koszowego lub rusztowania (wyłączając prace alpinistyczne)
    • dbania o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
    • montaż i demontaż reklam w terenie

    Wymagania

    • prawo jazdy kat. B,
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (prace na podnośnikach koszowych, rusztowaniach i drabinach)
    • sprawność fizyczna
    • umiejętności manualne; obsługa narzędzi, elektronarzędzi
    • dyspozycyjność, samodzielność, terminowość
    • sumienne wykonywanie zadań
    • dbałość o powierzony sprzęt i samochód

    Oferujemy

    • stała praca w stabilnej firmie działającej na rynku od 2005 roku
    • wynagrodzenie miesięczne od 5000 zł do 8000 zł brutto z możliwością awansu i dodatkowych profitów (szkolenia)
    • zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
    • możliwość nadgodzin i premiowanych delegacji
    • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład możliwość rozwoju
    • nauki i zdobywania ciekawego oraz różnorodnego doświadczenia zawodowego