Inżynier Procesu

    Inżynier Procesu - Ostaszewo C, Łysomice, Polska - APATOR SA

    APATOR SA
    APATOR SA Ostaszewo C, Łysomice, Polska

    4 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych
    • Modyfikowanie, optymalizowanie i wdrażanie nowych urządzeń i procesów
    • Zapobieganie niezgodnościom w procesie i produkcie, ustalanie ich przyczyn
    • Analiza efektywności wykorzystania parku maszynowego, podnoszenie wydajności procesów oraz dostosowywanie wydajności do potrzeb produkcyjnych
    • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych w zakresie wtrysku
    • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesów produkcyjnych
    • Udział w projektach rozwojowych

    Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: przetwórstwo tworzyw sztucznych, chemiczne, inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa)
    • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz podstaw budowy form wtryskowych
    • Wiedza z zakresu automatyzacji procesów wtrysku
    • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • Znajomość narzędzi LEAN, Six Sigma, PDCA Kaizen i zarządzania projektami
    • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dokładność
    • Analityczny zmysł, umiejętność analizy przypadków i wyciągania wniosków

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Znajomość programów klasy ERP
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    To oferujemy:

    • Elastyczny czas pracy
    • Otwartość na nowe rozwiązania i wprowadzanie innowacji
    • Satysfakcję z udziału w zadaniach mających wpływ na kształt całej organizacji
    • Pełną wyzwań pracę, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym oraz atrakcyjny pakiet benefitów

    Benefity:

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dostęp do aplikacji językowej
    • Dostęp do aplikacji z audiobookami i ebookami
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Dodatkowe świadczenia socjalne zgodnie z ZFŚS
    • Ubezpieczenie na życie