Konsultant ds. Obsługi Klienta - Gdańsk, Polska - Amplifon

    Amplifon
    Amplifon Gdańsk, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Konsultant ds. Obsługi Klienta

    Client AdvisorGdańsk, Pomorskie, Poland

    TWOJE OBOWIĄZKI

  • Kompleksowa obsługa Pacjenta w Oddziale
  • Prowadzenie kalendarza wizyt, kontakt telefoniczny z Pacjentami
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji każdego Pacjenta
  • Wspieranie sprzedaży aparatów słuchowych oraz akcesoriów
  • Obsługa administracyjna oddziału
  • Uczestnictwo i wspieranie działań marketingowych
  • NASZE OCZEKIWANIA

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne empatia do pacjenta
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Systematyczności oraz skrupulatności w wykonywaniu zadań
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • (MILE WIDZIANE)

  • Chęć podjęcia nauki w zawodzie protetyka słuchu
  • OFERUJEMY

  • Pracę w której wszyscy kierują się misją pomagania osobom z niedosłuchem.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, dzięki czemu zadbasz o równowagę między pracą zawodową, a tym co jest dla Ciebie ważne w życiu osobistym.
  • Zadbamy o Twój rozwój zawodowy w ramach Akademii Amplifon,
  • Przyjazną atmosferę w której panuje dużo uśmiechu, wysoka kultura osobista oraz wsparcie Koleżanek i Kolegów z całego zespołu Amplifon.
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich, spersonalizowane ubezpieczenie grupowe oraz kafeterię benefitów MyBenefit (w tym karta MultiSport & MultiLife).
  • Możliwość wyjazdu do Mediolanu w ramach nagrody szczególnej.
  • Brak umowy o zakazie konkurencji po ustaniu stosunku pracy.