Elbląg

    Inżynier budowy ds. elektrycznych - Elblag, Polska - LeasingTeam Group

    LeasingTeam Group
    LeasingTeam Group Elblag, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    LeasingTeam Group background

    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Inżynier budowy ds. elektrycznych

    Miejsce pracy: Elbląg

    Zakres obowiązków:
    • nadzór nad powierzonym kontraktem (głównie obiekty kubaturowe)
    • kontrola i koordynacja robót elektrycznych/teletechnicznych
    • sprawowanie nadzoru nad pracownikami i podwykonawcami
    • pomoc w tworzeniu i analizie harmonogramu oraz monitorowaniu postępu robót
    • współpraca z Kierownikami Budowy i Kierownikami Robót
    • prowadzenie dokumentacji
    • nadzór nad gospodarką materiałową i sprzętem w procesie budowy

    Oczekiwania:

    • wykształcenie kierunkowe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej/elektrycznej/ teletechnicznej
    • umiejętność analizy projektów technicznych
    • znajomość programu AutoCad
    • umiejętność tworzenia ofert, kosztorysów, harmonogramów
    • umiejętność planowania i zdolności organizacyjne;
    • prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność i gotowość do kilkudniowych delegacji
    • znajomość języka niemieckiego/ angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferta:

    • umowa o pracę: 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony (pełny etat)
    • premia roczna
    • pakiet socjalny
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne

    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

  • Energa – Operator S.a.

    inspektor Nadzoru

    Znalezione w: Jobs Search PL C2 - 1 dzień temu

    Energa – Operator S.a. Elbląg, Polska W pełnym wymiarze godzin

    ​Inspektor Nadzoru Miejsce pracy: Elbląg Twój zakres obowiązków Pełnienie funkcji nadzoru budowlanego realizowanych zadań inwestycyjnych, oraz udział w odbiorach zadań inwestycyjnych Reprezentowanie inwestora na placu budowy poprzez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z ...