Szczecin

    Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy kat. C) - Szczecin, Polska - Bakoma Sp z oo

    Bakoma Sp z oo

    Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów do Działu Handlu Tradycyjnego na stanowisko:

    Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy kat. C)

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.
    • Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientem.
    • Efektywne wprowadzanie nowych produktów.

    Nasze oczekiwania:

    • Miejsce zamieszkania w pobliżu wskazanego regionu.
    • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży (vansellingu).
    • Prawo jazdy kat. C (karta kierowcy).
    • Aktualne badania SANEPID.
    • Umiejętność łatwego wysławiania się i prezentacji słownej.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Bardzo dobrą atmosferę.
    • Pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.