Rzeszów

    Przedstawiciel handlowy na rynek specjalistyczny - Rzeszow, Polska - HireWise - Rekrutacja w Sprzedaży i Marketingu

    Naszym klientem jest firma z branży FMCG, która od 2016 roku dynamicznie rozwija się na rynku polskim i nieustannie oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości. Firma prężnie działa również w kanale nowoczesnym, eksportowym oraz detalu.

    Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukiwana jest osoba na stanowisko przedstawiciela handlowego na rynek specjalistyczny. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, a co najważniejsze w pozyskiwaniu klientów na rynku specjalistycznym oraz cechuje Cię proaktywność, to ta oferta skierowana jest dla Ciebie

    Zakres obowiązków

    • Aktywna sprzedaż produktów akcyzowych na rynku specjalistycznym
    • Pozyskanie klienta, prezentacja oferty i przeprowadzenia klienta przez proces sprzedażowy
    • Wdrażanie narzędzi marketingowych, promocji oraz ekspozycji zgodnie z przyjętymi standardami
    • Współpraca z działami wspierającymi i pozostałymi segmentami celem realizacji strategii firmy
    • Analiza potrzeb i budowanie wartościowej oferty dla klientów
    • Rozwój i pogłębianie współpracy z kluczowymi klientami

    Poszukiwane kompetencje

    • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu klienta na rynku specjalistycznym
    • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
    • Gotowość do pracy opartej na wyjazdach służbowych
    • Wiedza i/lub doświadczenie w branży e-papierosów, wyrobów tytoniowych, produktów akcyzowych
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Wynagrodzenie w wysokości zł brutto na UoP lub zł netto na B2B
    • Premia w wysokości 3670zł brutto na UoP lub 3500zł netto na B2B
    • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – komputer, telefon, tablet, samochód (również do użytku prywatnego)
    • Pracę mobilną na terenie województwa podkarpackiego
    • Biuro zlokalizowane w miejscowości k. Kielc lub w Poznaniu
    • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach (start pracy pomiędzy 9:00 a 10:00)

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 30-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.