Ustroń

    Optometrysta - Ustroń, Polska - HR SIGMA Sp. z o.o.

    HR SIGMA Sp. z o.o.
    HR SIGMA Sp. z o.o. Ustroń, Polska

    1 dzień temu

    Firma HR SIGMA poszukuje kandydata na stanowisko Optometrysty do salonu optycznego w Ustroniu.

    Optometrysta

    Numer referencyjny: OPT/MK/04/2024

    Miejsce pracy: Ustroń

    Twoje zadania:

    • Przeprowadzanie badań optometrycznych wzroku zgodne z określonym standardem,
    • Wskazanie najlepszych rozwiązań optycznych do potrzeb i oczekiwań pacjentów,
    • prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów.
    • Wykonywanie badań wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych,
    • Szkolenie aplikacji soczewek kontaktowych,

    Nasze wymagania

    • Zatrudniamy osoby z dyplomem w zakresie Optometrii,
    • Osoby umożliwiającym swobodną komunikację z pacjentem,
    • Doświadczenie w wykonywaniu badań diagnostycznych,
    • Doświadczenie w badaniu i aplikacji soczewek kontaktowych,
    • Chęć rozwoju i motywacja do pracy,

    To oferujemy

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Pracę z najnowocześniejszym sprzętem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres

    Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś

    Klauzula RODO:

    W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'