Specjalista ds. obróbki ślusarskiej elementów turbin gazowych - Elbląg, Polska - Siemens Energy

    Siemens Energy
    Siemens Energy Elbląg, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Specjalista ds. obróbki ślusarskiej elementów turbin gazowych

    About the Role

    Location Poland Warminsko-mazurskie Elblag
  • Country/Region: Poland
  • Company Siemens Energy Sp. z Organization Gas Services Business Unit Service Europe & Africa Full / Part time Full-time Experience Level Experienced Professional

    Migawka z Twojego dnia

    Nadzór oraz wykonywanie różnego rodzaju zadań i czynności podczas nowych montaży oraz obsługi serwisowej dużych turbin gazowych z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz standardów jakościowych.

    Główne zadania

  • Demontaż, usuwanie, regenerowanie, dopasowanie i/ lub wymiana rurowych komór spalania, naprawa pierścieni nośnych płytek ceramicznych, montaż pierścieni powietrza chłodzącego i pierścieni pośrednich kadłuba wewnętrznego wraz z pracami ślusarskimi (cięcie, szlifowanie, wiercenie, gwintowanie)
  • Montaż, dopasowanie i wymiana kadłubów wylotowych turbiny gazowej wraz z metalowymi elementami połączeń kompensacyjnych.
  • Prowadzenie pomiarów kontrolnych oraz uzupełnianie protokołów pomiarowych.
  • Wdrażanie modyfikacji i ulepszeń technicznych zgodnie ze specyfikacjami.
  • Wyjaśnianie niezgodności z działem inżynierskim.
  • Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako ślusarz w przemyśle stoczniowym, przy produkcji zbiorników stalowych, konstrukcji stalowych lub instalacji obiektów przemysłowych i elektrowni.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnim, umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność czytania i pracy z rysunkami technicznymi.
  • Chęć podróżowania i pracy na projektach na całym świecie w elastycznym reżimie czasu pracy.
  • Chęć pracy w długich okresach poza miejscem zamieszkania.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji.
  • Współpraca w międzynarodowych i wielokulturowych zespołach.
  • Zaangażowanie w wykonywanie pracy zgodnie z BHP oraz standardami jakościowymi.
  • O zespole

    Międzynarodowy i wszechstronnie wykwalifikowany zespół pracowników serwisu terenowego, który obsługuje szeroka gamę maszyn wirujących na całym świecie oraz jest zaangażowany w dostarczanie naszym klientom najlepszych w swojej klasie usług

    Kim jesteśmy w Siemens Energy?

    W Siemens Energy jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą zajmująca się technologią energetyczną. Zaspokajamy rosnące zapotrzebowanie na energię w ponad 90 krajach, jednocześnie dbając o ochronę naszego klimatu.Zatrudniając ponad oddanych pracowników, nie tylko wytwarzamy energię elektryczną dla ponad 16% globalnej społeczności, ale także wykorzystujemy naszą technologię do ochrony ludzi i środowiska.

    Nasz globalny zespół jest zaangażowany w urzeczywistnianie zrównoważonej, niezawodnej i przystępnej cenowo energii, przesuwając granice tego, co jest możliwe.Podtrzymujemy 150-letnie dziedzictwo innowacji, które zachęca nas do poszukiwania osób, które będą wspierać naszą koncentrację na dekarbonizacji, nowych technologiach i transformacji energetycznej.

    Nasze zaangażowanie w różnorodność

    Na szczęście dla Nas, nie wszyscy jesteśmy tacy sami. Poprzez różnorodność generujemy siłę. Działamy na zasadzie integracji, a naszą połączoną energię twórczą napędza ponad 130 narodowości.Siemens Energy celebruje charakter – bez względu na pochodzenie etniczne, płeć, wiek, religię, tożsamość czy niepełnosprawność.Energetyzujemy społeczeństwo, całe społeczeństwo i nie dyskryminujemy ze względu na nasze różnice.

    Oferujemy

  • Korzystamy z motywacyjnego systemu wynagrodzeń oraz atrakcyjnego pakietu świadczeń ( prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, plany akcyjne, dodatkowe dni wolne, karta lunchowa, karta Multisport, programy Funduszu Socjalnego, dodatkowe punkty benefitowe na platformie MyBenefit )
  • Polecaj i zarabiaj dzięki naszemu satysfakcjonującemu Programowi Pracowniczych
  • Podczas delegacji pokrywamy w pełni koszty zakwaterowania i transportu
  • Rozwijaj się zawodowo dzięki szerokim możliwościom szkoleń / warsztatów i uczestnictwu w ciekawych projektach

    #LI-AS2