Technik obiektu - Zabrze, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    STRABAG PFS Zabrze, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Zadania:

    prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiekcie (nadzór nad przeglądami instalacji, wykonywanie testów pompowni p.poż. oraz drobne naprawy urządzeń i instalacji: grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych na zasadzie ,,złotej rączki'')

    analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; zgłaszanie nieprawidłowości

    monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, zlecanie usuwania awarii

    współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

    Wymagania:

    wykształcenie techniczne

    doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektu

    umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń

    świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1,2,: E powyżej 1 kV;

    prawo jazdy kat.B – mile widziane

    umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

    opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, karta Multisport

    ciekawą, pełną wyzwań pracę

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.