Warsaw

    Senior Odoo Developer - Warsaw, Polska - eager_developers_sp_z_oo

    eager_developers_sp_z_oo
    eager_developers_sp_z_oo Warsaw, Polska

    6 dni temu

    Opis

    Poszukujemy doświadczonego Senior Odoo Developera

    Jesteśmy dynamiczną firmą, która rozwija się w obszarze technologii informatycznych i poszukujemy osoby z pasją do rozwoju oprogramowania, która dołączy do naszego zespołu jako Senior Odoo Developer.

    Obowiązki:

    • Projektowanie, rozwój i wdrażanie modułów Odoo zgodnie z wymaganiami klienta.
    • Optymalizacja istniejących modułów i funkcji w systemie Odoo.
    • Praca z zespołem deweloperskim w celu zapewnienia efektywnej integracji i rozwoju systemu.
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z platformą Odoo.
    • Udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników w zakresie funkcjonalności Odoo.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku programisty Odoo (min. 5 lat).
    • Znajomość języka Python oraz technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript).
    • Umiejętność projektowania i implementacji modułów Odoo.
    • Znajomość baz danych (np. PostgreSQL).
    • Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.
    • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu informatyki lub pokrewnej dziedziny będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia między 20 a 26k netto B2B
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
    • Pracę w nowoczesnym środowisku zorientowanym na innowacje.
    • Elastyczne godziny pracy oraz przyjazną atmosferę w zespole.

    Jeśli jesteś pasjonatem technologii, masz doświadczenie w pracy z systemem Odoo oraz chcesz rozwijać się w dynamicznie rozwijającej się firmie, to ta praca jest dla Ciebie