Mielec

    Operator Obrabiarek CNC - Mielec, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group background

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Obecnie dla naszego klienta z branży lotniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator Obrabiarek CNC

    Operator Obrabiarek CNC

    Numer referencyjny: 14095

    Miejsce pracy: Mielec

    Zadania:

    • Wykonanie detali zgodnie z procesem
    • Obsługa maszyn CNC
    • Ustawianie narzędzi i punktów bazowych
    • Dbanie o bezpieczeństwo podczas wykonywania wszystkich zadań
    • Prowadzenie dokumentacji

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku operatora CNC
    • Znajomość metod obróbki skrawaniem metali
    • Znajomość systemu FANUC i HEIDENHAIN
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się w firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Pracę w systemie 3 zmianowym
    • Bogaty pakiet benefitów (kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie, PPK )

  • Magellan Aerospace Limited

    Operator CNC

    1 tydzień temu

    Magellan Aerospace Limited Mielec, Polska W pełnym wymiarze godzin Regular

    · Opis stanowiska: · Ustawienie i obsługa obrabiarek CNC: centra tokarsko – frezarskie, tokarki, frezarki. · Pomiar wykonanych detali na stanowisku pracy. · Wymagania: Doświadczenie w ustawianiu i obsłudze obrabiarek CNC. · Bardzo dobra znajomość rynku technicznego oraz ...

  • Hr Partner Rzeszów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aktualnie prowadzę rekrutację na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego. · Firma o profilu handlowo-produkcyjnym. · Jest liderem na polskim rynku zajmującym się produkcją narzędzi skrawających, sprzedażą materiałów ściernych oraz obrabiarek CNC. Firma oferuje : Stabilne zatrudn ...