Gostyń

    Magazynier Gostyń - Gostyn, Polska - volta

    volta
    volta Gostyn, Polska

    2 godziny temu

    VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od blisko 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie Centralnym.

    VOLTA SP. Z O. O. to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    MAGAZYNIER Hurtowni w Gostyniu

    Obowiązki

    • prowadzenie gospodarki magazynowej w tym : weryfikacja przyjęć towaru na magazynie pod względem zgodności z zamówieniem, jakościowym i ilościowym,
    • prowadzenie ewidencji towarowej magazynu rozchody / przychody w systemie magazynowym,
    • weryfikacja i kompletowanie zamówień oraz towarów do wysyłki,
    • współpraca z innymi działami Naszej Firmy,

    Wymagania

    • umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows, Excel),
    • doświadczenie w pracy na magazynie,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • uczciwość i lojalność,
    • prawo jazdy Kat. B – warunek konieczny,
    • mile widziane doświadczenie w branży technicznej,
    • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy,

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, dobrowolne ubezpieczenie grupowe,
    • pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole,
    • otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,
    • program wdrożeniowo-szkoleniowy na stanowisko,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie.