Kraków

    Stażysta w Zespole Certyfikacji Rolniczej - Kraków, Polska - TÜV Rheinland

    TÜV Rheinland
    Default job background
    StażSHIP W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Date Posted:

    Stażysta w Zespole Certyfikacji Rolniczej

    General information

    Location

    Kraków

    Type of contract

    Internship
    Full Time

    Occupational field

    Business & Administration

    Job-ID

    2743

    O nas

    TÜV Rheinland jest wiodącym światowym niezależnym dostawcą usług badawczych, posiadającym prawie 150-letnie doświadczenie i zatrudniającym około 21000 pracowników na całym świecie. Niezależni eksperci dbają o jakość i bezpieczeństwo ludzi, technologii i środowiska w niemal każdej sferze działalności osobistej, a także szkolą ludzi w wielu dziedzinach i branżach.

    Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych ekspertów, którzy podejmują odpowiedzialne wyzwania, aby wzbogacać życie o wartościowe usługi.

    Jeśli jesteś otwarty na wyzwania, zapraszamy do dołączenia do naszej firmy.

    Miejsce pracy

    Biuro w Krakowie

    ul. Wielicka 250

    Kraków

    Nr ref: SR/19/22

    Kluczowe obowiązki

  • wsparcie w realizacji procesów certyfikacji - certyfikacja produkcji ekologicznej
  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami/inspektorami w zakresie ustaleń dotyczących realizowanych usług i dokumentacji
  • kontrola kompletności dokumentacji oraz archiwizacja dokumentacji
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w zespole
  • wprowadzanie, aktualizacja i dbanie o jakość danych w bazach i systemach
  • obsługa korespondencji
  • przygotowywanie zestawień i analiz
  • Nasze oczekiwania

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek, w godzinach 7:00 – 16:30)
  • wykształcenie kierunkowe (rolnictwo, zootechnika, ogrodnictwo lub technologia żywności), atutem będzie ukończenie studiów co najmniej pierwszego stopnia na w/w kierunkach lub studiów podyplomowych w zakresie rolnictwa
  • mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywność
  • samodzielność i dokładność
  • umiejętność współpracy w zespole
  • Oferujemy

  • płatny staż zawodowy w oparciu o umowę cywilnoprawną (ok. 6 miesięcy)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w obszarze związanym z certyfikacją rolniczą
  • współpracę z młodym, dynamicznym zespołem, w przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy – możliwość dopasowania do zajęć na uczelni
  • Benefits

    Experienced and international teams

    While welcoming new talents is what keeps us in motion, we are equally proud of the number of long-term colleagues. Let your personal experience meet our multicultural TÜV Rheinland insights to accomplish jointly

    Positive working atmosphere

    Isn't it tempting to work for an established, meaningful corporation with a rich tradition? Here's the even better news: We also want work to be fun