Dąbrowa Górnicza

    pracownik odlewni - Dabrowa Gornicza, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska background
    Opis

    Szukasz pracy na produkcji?

    Mamy coś dla Ciebie Aplikuj na stanowisko prasera aluminium i korzystaj z wygodnego dojazdu do pracy :)

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop i składki ZUS) z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta,
    • dojazd do pracy z kierunków: Będzin, Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza
    • bon żywieniowy do wykorzystania w sklepach spożywczych oraz lokalach gastronomicznych - do 300 zł miesięcznie
    • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
    • program wprowadzający,
    • pakiet benefitów Randstad Plus (ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa)
    • dodatek do pracy w systemie 4brygadowym

    zadania

    • obróbka oraz pakowanie gotowego detalu zgodnie z instrukcją stanowiskową i obowiązującą dokumentacją pakowania
    • podstawowa obsługa maszyn
    • kontrola jakości

    oczekujemy

    • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym
    • zdolności manualnych
    • chęci podjęcia długoterminowego zatrudnienia

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia