Jawczyce

    Dyrektor Finansowy - Jawczyce, Polska - 4Specialist

    4Specialist
    4Specialist Jawczyce, Polska

    4 dni temu

    Aktualnie dla naszego klienta, firmy branży kosmetycznej poszukujemy:

    Dyrektor Finansowy

    Zakres obowiązków:

    • Nadzorowanie strategii finansowej firmy (w tym zarządzania ryzykiem, struktury kapitałowej i sprawozdawczości finansowej)
    • Nawiązanie kluczowych relacji z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami
    • Zapewnienie stabilności finansowej i rentowności w celu wspierania celów strategicznych
    • Opracowanie strategii finansowej dla nowych produktów
    • Optymalizacja przepływów pieniężnych i ustanowienie kontroli i przeglądów finansowych
    • Poprawa wskaźników finansowych w kierunku wzrostu i rentowności firmy
    • Budżetowanie, prognozowanie, inwestycje i zarządzanie kosztami
    • Stworzenie i realizacja planu zarządzania ryzykiem
    • Integracja danych finansowych i systemów zarządzania finansami (automatyzacja pewnych procesów)
    • Przygotowywanie cyklicznych raportów finansowych

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wiedza finansowa (rozumienie przepisów finansowych, praktyk i trendów niezbędnych do planowania strategicznego i zgodności z przepisami)
    • Umiejętność zarządzania finansami firmy (budżetowanie, prognozowanie, inwestycje i zarządzanie kosztami, kontrole finansowe, raportowanie)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętności strategiczne, analityczne, umiejętność pracy w zespole, zdolności liderskie, odpowiedzialność
    • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

    Oferujemy:

    • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
    • Pełny etat, model hybrydowy
    • Wynagrodzenie podstawowe, system bonusowy i benefity pozapłacowe
    • Pełne wdrożenie w obowiązki, wprowadzenie w finanse, strategie i plany firmy
    • Możliwość awansu na członka zarządu
    • Miła i komfortowa atmosfera pracy
    • Lokalizacja: Jawczyce (pow. warszawski zachodni)

  • Tax&money

    20 godzin temu

    Tax&money Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zatrudnimy Dyrektora Finansowego (dla zespołu księgowo-kadrowego) Biuro rachunkowe z ugruntowaną pozycją na rynku. · Od 2017 roku świadczymy usługi księgowo-kadrowe oraz prawnicze. · Cały nasz zespół to grupa energicznych ludzi, z uśmiechem podchodzących do codziennych wyzwań rzu ...