Specjalista w Dziale Przetwarzania Danych - Płock, Polska - ORLEN S.A.

    ORLEN S.A.
    ORLEN S.A. Płock, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Technologia / Internet
    Opis

    Specjalista w Dziale Przetwarzania Danych

    Opis stanowiska:

    • Monitorowanie poprawności działania infrastruktury Data Center oraz reagowanie na incydenty w trybie 24/7
    • Bieżące utrzymanie i rozwój systemów informatycznych w obszarze infrastruktury
    • Realizacja prac serwisowych
    • Raportowanie stanu pracy eksploatowanych systemów i urządzeń teleinformatycznych
    • Instalacja i konfiguracja systemów informatycznych
    • Aktualizowanie administrowanych systemów
    • Utrzymanie dokumentacji systemów informatycznych
    • Optymalizacja systemów informatycznych
    • Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie rozwiązywania problemów i wdrażania rekomendowanych zmian

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowany profil: informatyka, elektronika
    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności
    • Dobra znajomość systemów Linux klasy Enterprise lub Windows Serwer pracujących w środowisku wirtualnym i fizycznym
    • Dobra znajomość środowisk wirtualnych (VMware)
    • Podstawowa znajomość usług katalogowych Active Directory
    • Podstawowa znajomość baz danych (MSSQL, ORACLE. mySQL)
    • Znajomość PowerShell
    • Znajomość systemów backup, architektury oraz rozwiązań w zakresie sieci SAN i Storage, systemów facility w Data Center oraz systemów monitorujących infrastrukturę
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Gotowość do pracy zmianowej 24/7
    • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa
    • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw

    Mile widziane

    • Posiadanie uprawnień SEP do 1kV
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
    • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
    • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
    • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
    • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

    Dodatkowo otrzymasz

    • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
    • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
    • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
    • Program wspierający rodzinę
    • Dostęp do platformy kafeteryjnej

  • Vienna Insurance Group Plock, Polska

    Przykładasz wagę do nowych, realnych możliwości? Chcesz mieć większy udział · w rozwoju firmy i poszerzyć swoje umiejętności? · Global Assistance Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group. W chwili obecnej spółki z grupy Global A ...

  • Coberon Sp. z o.o. Plock, Polska

    Dla jednego z naszych Klientów, producenta folii przemysłowej, poszukujemy kandydata na stanowisko: · Technolog Ekstruzji Folii · Doskonalenie procesów ekstruzji oraz opracowanie istotnych parametrów technologicznych; · Nadzór nad procesami produkcyjnymi · Wdrażanie nowych proje ...