Szczecin

    Projektant Infrastruktury Telekomunikacyjnej - Szczecin, Polska - Solutions 30

    Solutions 30
    Projektant Infrastruktury Telekomunikacyjnej Gdańsk, Olsztyn, SzczecinOpis stanowiska

    Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku, jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta. Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

    Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Projektant Infrastruktury Telekomunikacyjnej

    Miejsce pracy: Olsztyn lub Gdańsk

    Zakres obowiązków

    sporządzanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej

    Profil kandydata

    Nasze wymagania
    umiejętności w projektowaniu sieci FTTH,
    znajomości procesów uzgodnieniowych i pozwoleniowych,
    uprawnień do projektowania sieci telekomunikacyjnych,
    komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
    umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, samodzielność, inicjatywa, terminowość,
    znajomości praktycznej oprogramowania CAD (AutoCAD),
    obsługa komputera, pakiet MS Office,
    znajomość obsługi urządzeń biurowych,
    prawa jazdy kat. B.

    Mile widziane
    umiejętności sporządzania kosztorysów
    doświadczenie w projektowaniu sieci w ramach POPC

    Nasza oferta

    To oferujemy

    stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym,
    możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,
    przyjazną atmosferę pracy,
    pracę przy ciekawych realizacjach,
    jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku,
    dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
    możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
    prywatną opiekę medyczną,
    kartę sportową

  • Iris Telecommunication Poland Sp. Z O. O. Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Koordynator ds. · projektowania i realizacji prac elektrycznych Miejsce pracy: Szczecin Twój zakres obowiązków Organizacja i zarządzanie procesem budowy WLZ dla obiektów radiowych z poziomu Wykonawcy Głównego Analiza warunków WTP, projektu wykonawczego PWE, zgłoszeń na budowę , e ...