Opole

    Asystent/ka Działu Handlowego - Opole, Polska - Solid Security

    Solid Security
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby przełożonego
    • Ścisła współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w Spółce
    • Koordynacja przepływu informacji wewnątrz firmy
    • Identyfikacja potrzeb i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Prowadzenie negocjacji handlowych

    Nasze wymagania

    • Dobra organizacja, umiejętność koordynacji kilku spraw jednocześnie
    • Praktyczna znajomość MS Office
    • Komunikatywność
    • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    To oferujemy

    • Pracę na pełen etat
    • Początkowo umowę zlecenie, a po 3 miesiącach umowę o pracę
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Maspex Opole, Polska

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół. · A Ty możesz tworzyć go razem z nami · Tw ...

  • Kronospan Kędzierzyn-Koźle, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. · Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. · Naszym celem jest dalsza ...