Miejsca pracy

    Technolog ds. Pakowania - Jasło, Polska - Nowy Styl

    Nowy Styl
    Nowy Styl Jasło, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Twój zakres obowiązków:

    udział w procesie budowy danych w systemie ERP, dotyczących procesu pakowania

    udział w przygotowaniu i przebudowie danych w projekcie wdrożenia nowego systemu ERP (IFS Cloud)

    współpraca z technologami i konstruktorami w zakresie realizowanych zadań

    rozwijanie istniejących narzędzi wspierających pracę w obszarze automatyzacji danych

    Nasze wymagania:

    posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z informatyką

    potrafisz korzystać z rysunków technicznych

    potrafisz pracować zespołowo i jesteś otwarty na zmiany

    wykazujesz inicjatywę w podejmowaniu nowych działań

    Mile widziane:

    znajomość systemu klasy ERP

    dobra znajomość programów z grupy MS Office, szczególnie MS Excel

    znajomość wyrobów meblowych

    prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio

    nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty

    rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach

    benefity takie jak: dopłata do karty sportowej organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Nowy Styl Jasło, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z informatyką · potrafisz korzystać z rysunków technicznych · potrafisz pracować zespołowo i jesteś otwarty na zmiany · wykazujesz inicjatywę w podejmowaniu nowych działań · Mile widziane:zna ...