Elektryk w automatycznym magazynie wysokiego składowania - Olsztynek, Polska - Maspex

    Maspex
    Maspex Olsztynek, Polska

    1 tydzień temu

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami

    Twój zakres obowiązków

    • diagnoza i usuwanie awarii,
    • remonty i konserwacje maszyn,
    • zarządzanie zapasami części zamiennych,
    • sporządzanie raportów zmianowych z prowadzonych prac.

    Nasze wymagania

    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • wykształcenie kierunkowe/techniczne,
    • uprawnienia sep do 1kV-ekspoatacja E1
    • brak przeciwskazań lekarskich do pracy na wysokości,
    • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki,
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych.

    To oferujemy

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia (m. in. system premiowy, dodatki socjalne, itp.),
    • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
    • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
    • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności,
    • bardzo dobrą atmosferę oraz komfortowe warunki pracy– stała temperatura oraz brak hałasu,
    • różnorodne szkolenia np.: szkolenie z zakresu bezpiecznego wykonywania prac na wysokości, szkolenie i egzamin Urząd Dozoru Technicznego (zakres: wciągniki/ wciągarki, układnice magazynowe).