Czernin

    Przedstawiciel Terenowy ds. Zakupu Surowców Rolnych - Czernin, Polska - ADM

    ADM
    ADM Czernin, Polska

    21 godzin temu

    Opis

    Job Description

    Obowiązki:

    · Utrzymywanie kontaktów z producentami rolnymi na terenie województwa pomorskiego

    · Pozyskiwanie nowych dostawców i odbiorców surowców rolniczych

    · Analiza sytuacji na rynku w podległym regionie

    · Zakup surowców rolnych (rzepak i zboża)

    · Regularne raportowanie sytuacji na podległym obszarze

    Wymagania:

    · Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w handlu surowcami rolnymi

    · Wykształcenie rolnicze

    · Bardzo dobra znajomość rynku płodów rolnych (dostawcy, odbiorcy, trendy rynkowe)

    · Nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników

    · Bardzo dobre zdolności interpersonalne

    · Zdolności analityczne

    · Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane)

    Oferujemy:

    · Umowa o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem w swojej branży

    · Samochód służbowy

    · Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem w ramach dużej i międzynarodowej organizacji

    · Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie kursów i studiów)

    #IncludingYou

    Diversity, equity, inclusion and belonging are cornerstones of ADM's efforts to continue innovating, driving growth, and delivering outstanding performance. We are committed to attracting and retaining a diverse workforce and create welcoming, truly inclusive work environments — environments that enable every ADM colleague to feel comfortable on the job, make meaningful contributions to our success, and grow their career. We respect and value the unique backgrounds and experiences that each person can bring to ADM because we know that diversity of perspectives makes us better, together.

    For more information regarding our efforts to advance Diversity, Equity, Inclusion & Belonging, please visit our website here:

    Req/Job ID

    82762BR

    #LI-Remote

    Ref ID

    #LI-BD1

    Przedstawiciel Terenowy ds. Zakupu Surowców Rolnych | Archer Daniels Midland