Projektant Programista w Dziale Billingu - Warszawa, Polska - Polkomtel Sp. z o. o.

    Polkomtel Sp. z o. o.
    Polkomtel Sp. z o. o. Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Technologia / Internet
    Opis

    Region: mazowieckie

    Lokalizacja: Warszawa

    Nr ref. JA/PPB/AK/107/0324

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie, analiza i programowanie rozwiązań informatycznych w systemach billingowych,
    • Współpraca z architektami analitykami i kierownikami projektów
    • Analiza przyczyn występujących błędów, wykonywanie zmian w oprogramowaniu i konfiguracji oraz testowanie poprawek,
    • Tworzenie oprogramowania, elementów oprogramowania, baz danych, zmian w bazach danych, zapytań SQL a także testowanie oprogramowania,
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemów billingowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
    • Doświadczenie zawodowe w obszarze rozwoju oprogramowania,
    • Znajomość systemów operacyjnych UNIX/Linux; baz danych: MSSQL, Oracle,
    • Znajomość Java, SQL, C/C++ oraz języków skryptowych (Shell, Perl),
    • Znajomość frameworków: Spring, Spring Boot,
    • Znajomość zagadnień integracji: SOAP, REST, Message Queue,
    • Znajomość zagadnień i narzędzi: DevOps, CI/CD, Maven, Git, Gitlab, Docker, Kubernetes,
    • Znajomość zagadnień chmury publicznej: Azure, Google Cloud,
    • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych będzie dodatkowym atutem,
    • Orientacja na wyniki, współpracę i klienta, komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

    Oferujemy:

    • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju,
    • Super atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
    • Hybrydowy model pracy,
    • Dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie,
    • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna w LuxMed, ubezpieczenie na życie, liczne oferty pracownicze dedykowane pracownikom Grupy),
    • Ponieważ praca to nie wszystko – dostęp do bezpłatnych sekcji sportowych :)

  • Polkomtel Sp. Z O.o. Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-expected : MSSQL Oracle Java SQL C C++ Shell Perl Spring Spring Boot SOAP REST Message Queue Dev Ops CI/CD Maven Git Git Lab Docker Kubernetes Azure Google Cloud responsibilities : Projektowanie, analiza i programowanie rozwiązań informatycznych w systemach billingow ...