Pracownik magazynu, Gliwice - Leadec

    Leadec
    Leadec Gliwice, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Zakres obowiązków:

    • rozładunek dostaw z wykorzystaniem wózka widłowego
    • weryfikacja zgodności zamówienia z dokumentacją
    • obsługa programu magazynowego SAP
    • dostarczanie zamówionych materiałów po wydziałach
    • bieżąca kontrola stanów magazynowych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • miejsce wykonywania pracy: Gliwice, ul. Adama Opla 1
    • wynagrodzenie zasadnicze od 5000 zł brutto do 5500 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
    • nagrodę miesięczną w wysokości 509 zł brutto za brak absencji chorobowej
    • 100 % finansowania szkoleń i kursów technicznych kierunkowych
    • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin
    • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie
    • dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego
    • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników
    • możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery
    • program rekomendacji pracowników
    • parking dla pracowników

    Nasze oczekiwania:

    • czynne prawo jazdy kategorii B
    • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych WJO II
    • podstawowa umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
    • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym zgodnie z harmonogramem