Doradca Klienta - Condrada , Kraków, Polska - VININOVA sp. z o.o.

    VININOVA sp. z o.o.
    VININOVA sp. z o.o. Condrada , Kraków, Polska

    1 miesiąc temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    VININOVA Sp. z o.o. to firma o ogólnopolskim zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku hurtowej i detalicznej sprzedaży win i alkoholi jakościowych.

    Twój zakres obowiązków:

    • zadbasz o klientów indywidualnych oraz firmowych w salonie stacjonarnym Vininova zgodnie z ustalonymi standardami,
    • doradzisz klientom w zakupie win oraz alkoholi premium,
    • zadbasz o właściwą ekspozycję produktów oraz o porządek w salonie,
    • będziesz w stałym kontakcie z zespołem Vininova (Suchy Las k. Poznania – centrala firmy) m.in. w zakresie zamówień oraz obiegu dokumentów,
    • zajmiesz się niezbędną dokumentacją sprzedażową tak, aby była kompletna oraz właściwie uporządkowana,
    • podejmiesz działania, które wpłyną na funkcjonowanie klubu Vininova,
    • będziesz budować pozytywny wizerunek firmy.

    Nasze oczekiwania:

    • posiadasz umiejętności sprzedażowe oraz łatwość w nawiązaniu kontaktów,
    • jesteś osobą, która chętnie się uczy i chce się dalej rozwijać,
    • inne osoby cenią Ciebie za nienaganną kulturę osobistą,
    • odpowiedzialność oraz sumienność w pracy jest dla Ciebie bardzo ważna,
    • mile widziana – wiedza winiarska/ na temat alkoholi mocnych.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w firmie rodzinnej z ambicjami bycia absolutnym liderem rynku win i alkoholi jakościowych,
    • pracę z nietuzinkowym portfolio win i alkoholi mocnych - zarówno znanych marek, jak i butikowych, docenianych na świecie
    • spotkania integracyjne,
    • możliwość uczestniczenia w branżowych degustacjach.