Warsaw

    Technik obiektu logistycznego - Warsaw, Polska - STRABAG PFS

    STRABAG PFS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Aufgaben

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji i urządzeń w obiekcie
  • monitorowanie stanu technicznego i eksploatacyjnego urządzeń oraz sieci technicznych
  • bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych (park logistyczny): instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne
  • wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych na terenie obiektu
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i modernizacji
  • rozwiązywanie problemów technicznych na terenie obiektu
  • wykonywanie przeglądów i inspekcji zgodnie z wymaganiami prawno-technicznymi
  • dbanie o bezpieczeństwo obiektu i użytkowników
  • raportowanie zgodnie z procedurami
  • Qualifikationen

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości
  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych, systemów BMS
  • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera i programów MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane), zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Wir bieten

    •stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
    •opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, kartę Multisport
    •ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • STRABAG PFS Ożarów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji i urządzeń w obiekcie · monitorowanie stanu technicznego i eksploatacyjnego urządzeń oraz sieci technicznych · bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych (park logistyczny): instalacje elektry ...