Specjalista ds. Zarządzania Kategorią - Warsaw, Polska - Animex Foods Sp. z o.o.

    Animex Foods Sp. z o.o.

    ANIMEXFOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki czy Morliny. Obecnie poszukujemy kandydatów do działu Marketingu.

    Specjalista ds. Zarządzania Kategorią (dział Marketingu)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twój zakres obowiązków:

    • Wsparcie Category Managera w zarządzaniu kategoriami produktów,
    • Przygotowywanie specyfikacji produktów oraz analiza danych sprzedażowych,
    • Przygotowywanie ofert i prezentacji produktowych dla Klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
    • Aktualizowanie raportów tygodniowych/miesięcznych,
    • Analiza trendów oraz aktywności konkurencji (produkty, działania) w trybie tygodniowym/miesięcznym,
    • Analiza wyników produktów w ramach zarządzanych kategorii,
    • Planowanie aktywności marketingowych marek w ramach obsługiwanych kategorii,
    • Analiza efektywności prowadzonych działań (KPI).

    Co się dla nas liczy:

    • Analityczne myślenie i uważność na szczegóły
    • Szybka adaptacja oraz otwartość na zmiany,
    • Doświadczenie w działach sprzedaży, marketingu,
    • Zdolność do pracy w cross-funkcjonalnych zespołach,
    • Zdolność do organizacji pracy samodzielnie jak i w zespole,
    • Zdolność do pracy pod presją czasu
    • Zaangażowanie i proaktywność w rozwiązywaniu bieżących problemów,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel, Power Point,
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • System premiowy,
    • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
    • Pakiet dodatków pozapłacowych (w tym: opiekę medyczną),
    • Pracę stacjonarną w biurze w centrum Warszawy.