Radom

    Asystent/Asystentka w dziale Ochrony Fizycznej - Radom, Polska - Solid Security

    Solid Security
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Nadzór nad dokumentacją obiektową
    • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracowników
    • Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów

    Nasze wymagania

    • Niekaralność
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (zwrot kosztów paliwa)

    Mile widziane
    • Mile widziane wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    To oferujemy

    • Umowa o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Nienormowany czas pracy

  • Seris Konsalnet Holding S.A. Radom, Polska

    Zatrudnimy osobę na stanowisko Menadżera Ochrony na terenie województwa mazowieckiego (okolice Radomia). · Menadżer Ochrony Radom Miejsce pracy: Radom · Wymagania obowiązkowe: · czynne prawo jazdy kategorii B · znajomość obsługi poczty elektronicznej, programów pakietu Office ...