Jastrzębie Zdrój

    Praca OD ZARAZ od 4150zł do 6000 zł na rękę Operator produkcji DAS - Jastrzębie-Zdrój, Polska - Odštěpný závod AUTO - LUX s. r. o.

    Odštěpný závod AUTO - LUX s. r. o.
    Odštěpný závod AUTO - LUX s. r. o. Jastrzębie-Zdrój, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    AUTO - LUX s.r.o. z siedzibą w Czeskim Cieszynie poszukuje pracowników dla firmy DAS Czech s.r.o. na pozycję:

    · Operator produkcji

    Produkcja metalowych komponentów do siedzeń samochodowych. Lekka praca, doświadczenie nie jest wymagane.Mile widziani Panowie

    Miejsce pracy: Hranice / Nosovice w Czechach

    Zapewniamy codzienny transport: z Cieszyna, Żory, Jastrzębia Zdrój

    Czas dojazdu do pracy: 50 minut

    Praca w trybie 3 zmianowym (po 8 godzin pracy od poniedziałku do piątku)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    · Obsługa robotów spawalniczych

    · Proste prace produkcyjne

    · Przestrzeganie zasad BHP

    · Raportowanie wykonywanej produkcji

    WYMAGANIA:

    · Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

    · Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (nie jest to warunek konieczny)

    · Wykształcenie zawodowe lub średnie

    · Zaangażowanie, motywacja, sumienność i punktualność

    · Nie przeprowadzamy testów zręcznościowych

    OFERUJEMY:

    · Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zatrudnienie przez firmę : AUTO - LUX s.r.o.

    · Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie (między 4150 zł, a 6000 zł netto (około 23000 tys kc tys kc Netto) na rękę , zależności od stanowiska pracy i przyznanych bonusów )

    · Stawka godzinowa 126,5 KC + premia punktowa do 20,5kc do stawki godzinowej + miesięczny Bonus frekwencyjny 1100 kc + Bonus wakacyjny do 6500 kc ( po odpracowaniu min 6 pełnych miesięcy )+ Bonus świąteczny 6500 kc

    Bonus Nosovice 12,5kc/h

    · Dodatki za nocne zmiany i weekendy - 10%, święta w Czechach 100%

    · Bonus 700 CZK za odpracowaną 6 zmianę w tygodniu

    · Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i doświadczenia

    · Pełne szkolenie

    · Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

    · Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy

    · Bardzo dobrą atmosferę w pracy

    · Dojazd do pracy z Żory, Cieszyna, Jastrzębia Zdr,

    · Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila z dopiskiem Pracownik Produkcyjny lub kontakt telefoniczny (proszę o kontakt w godzinach 8-17).

    E-mail podam w wiadomości lub pod numerem telefonu.

    Adres biura agencji: Masarykovy sady 51/27, Český Těšín (Czechy)

    " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych , również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"