Chojnów

    Mistrz utrzymania ruchu i infrastruktury - Chojnów, Polska - Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.

    Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.
    Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. Chojnów, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Nasz zespół ds. utrzymania ruchu i infrastruktury jest centralnym ogniwem zaangażowania firmy Amazon w innowacyjność. W miarę rozwoju i przystosowania się firmy Amazon do ciągłych zmian, zespół ten dba o to, aby wykorzystywane przez nas narzędzia i technologie również szły z duchem czasu. Mistrz utrzymania ruchu i infrastruktury pomaga nam być zawsze o krok do przodu, wdrażając najnowsze technologie i identyfikując nowe, wydajne sposoby pracy. Zwraca szczególną uwagę na nasze procesy, aby pomóc utrzymać wysokie standardy, a także wprowadza ulepszenia, aby podnieść je jeszcze wyżej.

    Key job responsibilities
    Obowiązki

    - Modelowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpiecznego użytkowania sprzętu i monitorowanie zespołów w celu zapewnienia, że wszyscy przestrzegają właściwych procesów
    - Śledzenie wydajności sprzętu poprzez kontrole wizualne, monitorowanie stanu technicznego i zadania związane z konserwacją zapobiegawczą oraz, w razie potrzeby, planowanie dodatkowych czynności serwisowych
    - Nadzorowanie techników na zmianie w celu wspierania ich rozwoju i pełnienie roli pierwszego punktu kontaktu dla inżynierów utrzymania ruchu i infrastruktury
    - Rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami w celu ograniczenia przestojów w pracy, umożliwiając jak najszybszą obsługę paczek
    - Udział w poszukiwaniu sposobów ciągłego usprawnienia systemów i standaryzacji procesów w całej sieci europejskiej

    Co oferujemy:
    - Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji z ugruntowaną pozycją na rynku.
    - Dynamiczne środowisko pracy z doskonałymi możliwościami rozwoju i awansu.
    - Szkolenia i dostęp do programów wspierających podnoszenie kwalifikacji.
    - Program mentoringu i możliwości kariery międzynarodowej.
    - Pakiet relokacyjny (podlega określonym warunkom).

    A day in the life
    Dzień z życia

    Osoba na tym stanowisku zarządza zespołem na swojej zmianie, upewniając się, że odpowiedni sprzęt jest dla każdego dostępny i że działa prawidłowo. Obejmuje to monitorowanie procesów w celu zapewnienia przestrzegania przepisów i zasad oraz zagwarantowanie, że przeprowadzana jest konserwacja zapobiegawcza w celu zwiększenia niezawodności sprzętu.
    Biorąc pod uwagę wszystko, co obserwuje podczas swojej pracy, przedstawia sugestie dotyczące ulepszeń, aby nasze systemy były bardziej wydajne i produktywne, a następnie wdraża je w obrębie całej UE. Monitoruje również procesy za pomocą narzędzi takich jak Scada, aby zagwarantować ich wydajność, a także ściśle współpracuje ze swoim bezpośrednim przełożonym, pomagając w zadaniach administracyjnych.
    Osoba na tym stanowisku pracuje w jednym z naszych centrów logistycznych w systemie zmianowym, który obejmuje niektóre weekendy oraz pracę nocną. W miarę rozwoju doświadczenia w tym ekscytującym segmencie firmy Amazon otrzyma dobre przygotowanie do awansu na wyższe stanowiska.

    About the team
    Informacje o zespole

    Centrum logistyczne to miejsce, w którym firma Amazon stawiała swoje pierwsze kroki. Ze skromnego zespołu sprzedawców książek przekształciło się ono w wysokorozwiniętą korporację o zasięgu ogólnoświatowym, która każdego dnia obsługuje ponad 1,5 miliona zamówień. Osoby pracujące w centrach logistycznych stanowią fundament naszej działalności, a ich wysiłki pomagają nam w ekspansji naszej firmy na nowe rejony oraz w rozszerzeniu wachlarza świadczonych przez nas usług. Korzystając z najnowszych technologii, stale poszukujemy sposobów na zwiększenie i udoskonalenie gamy oferowanych przez nas produktów – dostarczanych szybko i tanio.
    Nasze zespoły w centrach logistycznych są pierwszym ogniwem w łańcuchu dostaw przyczyniającym się do realizacji zamówień klientów w tempie, z którego tak słyniemy. Pracujemy w centrach logistycznych, które stanowią serce prężnej sieci operacyjnej firmy Amazon i określane są niekiedy jako "pierwszy kilometr", ponieważ to właśnie tutaj większość przesyłek rozpoczyna swoją podróż. Pomagamy również zarządzać dynamicznie zmieniającymi się składami magazynowymi i umożliwiamy realizację szybkich dostaw 24 godziny na dobę.
    W naszych centrach logistycznych pracuje wiele różnych osób, bo oferujemy perspektywy dla osób o każdym poziomie umiejętności i wykształcenia. Niektórzy z nas zajmują się bezpośrednio towarami, inni analizują dane, pomagając wszystkim w firmie w podejmowaniu trafnych decyzji.

    We are open to hiring candidates to work out of one of the following locations:

    Okmiany, POL

    BASIC QUALIFICATIONS

    Podstawowe kwalifikacje

    - Kwalifikacje techniczne
    - Wcześniejsze doświadczenie w roli mistrza na stanowisku technicznym
    - Wcześniejsze doświadczenie w pracy zarówno w zakresie elektryki, jak i mechaniki
    - Wcześniejsze doświadczenie w automatyzacji lub w środowisku wykorzystującym urządzenia do transportu bliskiego
    - Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie oraz języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym CEFR B2 lub wyższym

    PREFERRED QUALIFICATIONS

    Preferowane kwalifikacje

    Preferowane kwalifikacje nie są wymagane do starania się o stanowisko w firmie Amazon. Z przyjemnością zapoznamy się z kandydaturą osób, które posiadają wszystkie wyżej wymienione kwalifikacje podstawowe.

    - Doświadczenie w pracy z wieloma kontrahentami i w środowisku wielozakładowym
    - Znajomość systemów sterowania opartych na sterownikach PLC oraz wymogów dotyczących zgodności z przepisami
    - Doświadczenie w używaniu komputerowych systemów zarządzania utrzymaniem ruchu do planowania konserwacji zapobiegawczej i rejestrowania czynności interwencyjnych
    - Wykształcenie wyższe, szczególnie w dziedzinie techniki, operacji lub administracji biznesowej

  • Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. Chojnów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zarys · Sekcja utrzymania ruchu i infrastruktury w firmie Amazon stanowi fundament naszych operacji – to właśnie technicy wchodzący w jej skład dbają o to, by kluczowe urządzenia działały sprawnie i bez przerw. Rola technika utrzymania ruchu i infrastruktury obejmuje prowadzenie ...

  • Logiserv Group Sp. z o. o. Sp. j. Wykroty, Polska

    Logiserv Group Sp. z o.o. Sp. j. jest innowacyjną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu obróbki stali, metali nieżeliwnych, tkanin oraz tworzyw sztucznych. Wysoko zaawansowane technologicznie maszyny pozwalają nam na utrzymanie jakości produkcji niezależnie od wielkości z ...