Psycholog - Bielsko Biała ul. Broniewskiego 48 - Bielsko-Biala, Polska - LUX MED Sp. z o.o.

    LUX MED Sp. z o.o.
    LUX MED Sp. z o.o. background
    Opis

    Opis stanowiska:

    Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy Broniewskiego 48 w Bielsku-Białej

    Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

    • wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia​,
    • co najmniej pięcioletni staż pracy w zawodzie, przy czym co najmniej 3 lata pracy w ostatnim pięcioleciu na stanowisku psychologa,
    • posiadanie uprawnień za zakresu psychologii transportu oraz upoważnienie do przeprowadzania badań i wydawania orzeczeń psychologicznych stwierdzających istnienie lub brak przeciwwskazań do dysponowania bronią​,
    • sumienność, umiejętność pracy w zespole,
    • otwartość na nowe wyzwania,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    My zadbamy o:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub działalności gospodarczej,
    • możliwość współpracy z profesjonalistami z branży i podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, akademiach lekarskich, konferencjach,
    • komfortowe warunki pracy – wygodny gabinet w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego,
    • ubezpieczenie szpitalne, opiekę medyczną, także dla członków rodziny oraz kartę sportową i