Operator transportu wewnętrznego w obszarze chłodni - Lowicz, Polska - Maspex

    Maspex
    Maspex Lowicz, Polska

    1 tydzień temu

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami

    Twój zakres obowiązków

    • obsługa dostaw, prawidłowe wydawanie towarów w obszarze chłodni,
    • składowanie i obieg towarów zgodnie z wymaganą dokumentacją,
    • utrzymanie czystości i porządku w magazynie,
    • rejestrowanie dostaw i wysyłek w systemie,
    • sprawdzanie stanów magazynowych.

    Nasze wymagania

    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • gotowość do pracy w niskiej temperaturze,
    • zaangażowanie i sumienność,
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT.

    To oferujemy

    • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
    • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie posiłków, możliwość dojazdu transportem zakładowym, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny, paczki świąteczne, wyprawki dla pierwszoklasistów i wiele innych.