Project Manager

    Project Manager - Al. Armii Ludowej , Warszawa, Polska - Rhapsody Media

    Rhapsody Media
    Rhapsody Media Al. Armii Ludowej , Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Poszukujemy Project Managera, który dołączy do zespołu Rhapsody w Warszawie.

    Rhapsody to szybko rozwijająca się agencja kreatywna z 40-letnim doświadczeniem w produkcji mediów. Myślimy kreatywnie, wspieramy nowe rozwiązania, realizujemy projekty dla dużych i znanych marek. To świetne miejsce na rozwój i naukę w przyjaznej atmosferze.

    • znasz język angielski na poziomie min. C1 (must have);
    • płynnie posługujesz się innym językiem EMEA lub APAC (nice to have);
    • masz doświadczenie w pracy z programami graficznymi (Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator; Animate, After Effect, itp.) (nice to have)
    • masz doświadczenie (mniejsze lub większe) w prowadzeniu i produkcji projektów graficznych, mediowych, tłumaczeniowych w międzynarodowym środowisku;
    • lubisz konkretne zadania, nie przeraża Cię szybkie tempo pracy;
    • z chęcią uczysz się nowych narzędzi wspomagających koordynację zadań;
    • potrafisz efektywnie organizować pracę, nie gubisz wątków, masz nastawienie proklienckie;
    • masz dobrą pamięć, jesteś graczem zespołowym.

    Zakres obowiązków:

    • kkoordynacja projektów zleconych do Działu Kreacji przez międzynarodowych klientów (projekty stron internetowych, ilustracje, bannery, animacje, kampanie marketingowe, itp);
    • koordynacja projektów zleconych przez pracowników firmy (prezentacje sprzedażowe, materiały marketingowe);
    • tworzenie harmonogramów projektów i monitorowanie postępów prac;
    • oordkontrola jakości projektów oraz dbałość o szczegóły;
    • regularny kontakt z klientami w celu raportowania postępów prac;
    • skuteczne i sprawne rozwiązywanie problemów;
    • dotrzymywanie ustalonych z klientami terminów;
    • obsługa wewnętrznych systemów wspierających zarządzanie projektami;
    • wsparcie w szacowaniu, negocjowaniu oraz kontroli kosztów projektu;
    • codzienna współpraca z siedzibą firmy w Londynie.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie,
    • pracę w międzynarodowym środowisku w różnorodnych projektach dla znanych na całym świecie marek oraz stałą współpracę z zespołem kreatywnym w Londynie,
    • możliwość nauki nowych programów i platform,
    • możliwość pracy zdalnej lub w biurze zlokalizowanym tuż przy stacji metra Politechnika,
    • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole oraz brak dress-code.

    Dziękujemy wszystkim Kandydatkom i Kandydatom za zainteresowanie pracą w

    Rhapsody. Z uwagi na liczne zgłoszenia, będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi osobami.

    Dziękujemy za zrozumienie.

  • The Walt Disney Company Al. Armii Ludowej , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    The Ad Operations Manager will be a member of the Ad Sales team. They will be responsible for delivering standard and non-standard ad revenue for Disney Family, factual, and entertainment branded media across Central Europe, including Poland, Romania, Hungary, and Czech Republic. ...