Specjalista ds. Obsługi Klienta - Siemianowice Śląskie, Polska - Elis

    Elis
    Opis

    Zadania

  • Profesjonalna obsługa klientów - prowadzenie spotkań, rozmów, identyfikacja potrzeb, informowanie o nowych usługach i możliwościach,
  • Administracyjna obsługa spraw związanych ze współpracą z Klientami,
  • Rejestrowanie dokumentów w wewnętrznym systemie informatycznym,
  • Prowadzenie procesu reklamacji,
  • Redagowanie pism, przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Klientów i przełożonego,
  • Składanie zamówień w Magazynie Centralnym i nadzorowanie terminu ich realizacji,
  • Udział w projektach realizowanych przez Dział Obsługi Klienta.
  • Oczekujemy
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Doświadczenie w pracy biurowej i kontakcie z klientem,
  • Znajomość MS Office (w tym Excel na poziomie dobrym),
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Odpowiedzialność, uczciwość, umiejętność znajdowania rozwiązań,
  • Dobra organizacja pracy.
  • Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która jest od 25 lat na rynku,
  • Szkolenia wdrożeniowe,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta, karty przedpłacone),
  • Dobrze wyposażone zaplecze socjalne i nowoczesne warunki pracy,
  • Owocowe wtorki,
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników.