Specjalista ds. Kontroli Compliance - Warszawa, Polska - Bank BPS S.A.

    Bank BPS S.A.
    Bank BPS S.A. Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse
    Opis

    Główne Zadania

    • prowadzenie cyklicznych testów dotyczących przestrzegania obowiązujących w Banku regulacji i prawidłowości stosowania mechanizmów kontrolnych w procesach kredytowych, prowadzenia rachunków i operacji bankowych
    • realizacja czynności kontrolnych pod kątem prawidłowości oceny ryzyka kredytowego klientów biznesowych oraz detalicznych (analiza ekonomiczno-finansowa klientów, monitoring kredytowy / kalkulacja odpisów kredytów wg MSSF9, oceny wniosków kredytowych, ocena realizacji warunków umownych oraz przyjętych prawnych form zabezpieczeń)
    • ocena funkcjonowania procesów bankowych w celu identyfikacji luk i nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu, wskazywanie braków lub nieskutecznych mechanizmów kontrolnych

    Nasze oczekiwania

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, bankowe),
    • doświadczenie w prowadzeniu audytów i/lub kontroli
    • znajomość systemów bankowych
    • gotowość do delegacji i wyjazdów służbowych
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • znajomość zagadnień dotyczącej analizy ekonomiczno-finansowej klientów biznesowych
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)

    Oferujemy

    • możliwość pracy zdalnej
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • dofinansowanie działań szkoleniowych
    • możliwość korzystania z pakietów sportowych
    • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
    • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Santander Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    starszy specjalista complianceCountry: Poland Czujesz, że masz MOC, którą chcesz podzielić się ze światem? Nasz bank to idealnie miejsce do tego. MOC rozwoju, MOC zespołowości, MOC benefitów dla każdego, MOC wpływu na efekty pracy, MOC wsparcia i wiele innych, które odkryjesz doł ...

  • Citi Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podejmowanie aktywnych działań mających na celu ograniczanie ryzyka braku zgodności produktów oraz procesów z przepisami prawa, wytycznymi regulatorów oraz regulacjami banku. · Kluczowe zadania: · Wpieranie jednostki w zapewnieni ...

  • PricewaterhouseCoopers Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Warsaw, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Description · & Summary Jako Zespół Real Estate Tax na co dzień zajmujemy się doradztwem podatkowym przede wszystkim w dziedzinie podatku od nieruchomości. Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie, realizując projekty związane z przeglądami RET, podatkiem minimalnym oraz ...