Projektant analityk systemów IT - Zabrze, Polska - Sygnity S.A.

    Sygnity S.A.
    Sygnity S.A. Zabrze, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 1 tydzień temu

    Default job background
    Technologia / Internet
    Opis

    O projekcie:

    Zespół z sektora Public, do którego możesz dołączyć, tworzy rozwiązania informatyczne dla jednostek administracji publicznej. Wdrażane przez nas aplikacje są oparte o relacyjne lub relacyjno-obiektowe bazy danych, zbudowane w architekturze wielowarstwowej, wymieniają dane z systemami zewnętrznymi poprzez usługi webservices lub interfejsy programistyczne aplikacji (API), a także spełniają wymagania WCAG 2.1 dla systemów teleinformatycznych w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych.

    Główne technologie wykorzystywane w projekcie to UML, Enterprise Architect, Java, Angular oraz bazy danych PostgreSQL i Oracle.

    Twój zakres obowiązków

    • uzgadnianie z Klientem i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu
    • identyfikowanie i modelowanie procesów biznesowe klienta
    • szacowanie pracochłonności zadań
    • tworzenie koncepcji rozwiązań zgodnych z potrzebami Klienta, na bazie zdefiniowanych wymagań
    • przekształcanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych na funkcje systemów informatycznych
    • opracowywanie projektów technicznych na potrzeby implementacji zmian przez zespół produkcyjny
    • opracowywanie i weryfikowanie scenariuszy testowych
    • współpraca z zespołem produkcyjnym przy budowie i rozwoju usług oraz produktów IT
    • dbanie o rozwój produktów
    • wspieranie przygotowywania i wyceny ofert dla klientów
    • skuteczna prezentacja informacji klientom, menedżerom i pracownikom technicznym

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe (preferowane informatyka lub pokrewne)
    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży IT
    • umiejętność prowadzenia procesu analizy i weryfikacji wymagań
    • praktyczna znajomość UML oraz Enterprise Architect
    • praktyczna znajomość SQL (składnia zapytań) i relacyjnych baz danych
    • znajomość metodologii Agile i Scrum
    • praktyczna znajomość Jira
    • praktyczna znajomość narzędzi MS Office
    • umiejętność skutecznego prezentowania informacji klientom i pracownikom technicznym
    • umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    • znajomość języka angielskiego

    W Sygnity możesz liczyć na:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • elastyczne godziny pracy
    • możliwość pracy w trybie hybrydowym lub zdalnym
    • opiekę medyczną w LuxMed
    • ubezpieczenie grupowe
    • program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)
    • możliwość dołączenia do platformy e-learningowej ułatwiającej naukę języka angielskiego