Przedstawiciel handlowo - puławska , Warszawa, Polska - IRMATIC Sp. z o.o.

    IRMATIC Sp. z o.o.
    IRMATIC Sp. z o.o. puławska , Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    Firma IRMATIC Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Przedstawiciela Techniczno-Handlowego.

    Co oferujemy?

    • Pracę w innowacyjnym środowisku, gdzie Twoje pomysły są cenione i wspierane.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z części stałej oraz premii związanej z osiąganymi wynikami.
    • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
    • Ścieżkę kariery i szkolenia dostosowane do Twoich umiejętności i aspiracji.

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów/dystrybutorów.
    • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym obszarze.
    • Prowadzenie spotkań biznesowych i demonstracyjnych produktów z potencjalnymi klientami.
    • Zarządzanie procesem sprzedaży: umawianie spotkań, negocjowanie warunków współpracy - prowadzenie relacji z klientem od pierwszego spotkania do finalizacji kontraktu.
    • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy.
    • Gotowość do podróży biznesowych.

    Czego oczekujemy?

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość branży BHP i narzędzi skrawających będzie dodatkowym atutem.