Kostrzyn nad Odrą

    Mł.Analityk Makroregionu - Kostrzyn, Polska - Biedronka

    Biedronka
    Biedronka Kostrzyn, Polska

    6 dni temu

    Biedronka background

    pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu

    W skrócie

  • umowa o pracę bez okresu próbnego,
  • pełen etat,
  • praca hybrydowa.
  • O pracy

    Dlaczego warto być częścią zespołu Specjalistów w Biedronce? Bo żaden dzień w pracy nie będzie taki sam - każdy przyniesie nowe wyzwania, których realizacja będzie miała wpływ na decyzje zakupowe milionów Polaków. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami

    Jakich osób szukamy

  • lubiących pracę z danymi,
  • z wykształceniem wyższym kierunkowym, w szczególności: finanse, ekonomia, informatyka i ekonometria lub pokrewne,
  • z dobrą znajomością MS Excel, a w szczególności funkcji analitycznych,
  • posiadających zdolności analityczne, dużą samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • ze znajomością j. angielskiego umożliwiającego przygotowanie raportów, analiz oraz wniosków,
  • potrafiących pracować zespołowo,
  • cechujących się chęcią ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,
  • z doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy z bazami danych, znajomość programu SAP, środowiska Business Object oraz funkcjonalności Excel: Power Query.
  • Co zapewniamy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych. 90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.
  • Dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.
  • Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy.
  • Rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail; 90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne.
  • Niezbędne narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, laptopa oraz telefonu komórkowego.
  • Twój zakres obowiązków:

  • generowanie cyklicznych raportów z działalności operacyjnej,
  • analiza i wizualizacja danych biznesowych,
  • przygotowywanie prezentacji na cykliczne spotkania operacyjne,
  • przygotowywanie analiz i prezentacji projektów inwestycyjnych,
  • realizacja zadań ad-hoc zleconych przez przełożonego.
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny:

  • Wysłanie aplikacji i CV,
  • Weryfikacja zgłoszenia przez Rekrutera,
  • Spotkanie z Rekruterem i bezpośrednim przełożonym,
  • Decyzja o zatrudnieniu.
  • Dowiedz się więcej o naszej firmie i wejdź na stronę internetową

    Biedronka to my. Codziennie.