Kontroler jakości

    Kontroler Jakości - Radom, Polska - GGG Sp. z o.o.

    GGG Sp. z o.o.
    GGG Sp. z o.o. Radom, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Naukowa
    Opis
    Opis stanowiska:

    międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego,

    wykonywanie pomiarów geometrycznych detali na zgodność z rysunkiem technicznym,

    nadzór nad przyrządami pomiarowymi,

    prowadzenie dokumentacji jakościowej.

    Wymagania:

    umiejętność czytania rysunku technicznego,

    wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

    znajomość i biegłość w obsłudze współrzędnościowych maszyn pomiarowych będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

    możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

    wsparcie doświadczonych współpracowników,

    możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

    pakiet benefitów:

    karta Multisport

    prywatna opieka medyczna,

    nauka języków obcych,

    świadczenia socjalne,

    ubezpieczenie grupowe

  • GGG Sp. z o.o.

    Kontroler Jakości

    GGG Sp. z o.o. Radom, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania: umiejętność czytania rysunku technicznego, · wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, · znajomość i biegłość w obsłudze współrzędnościowych maszyn pomiarowych będzie dodatkowym atutem. · Opis stanowiska: międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego, · ...

  • Randstad Polska Radom, Polska

    Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w dziale kontroli jakości. Zgłoś się do nas już dziś Czeka na Ciebie praca w znanej i cenione organizacji, która dba o swoich pracowników · oferujemy · umowę o pracę tymczasową - gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy · satysfakc ...

  • Randstad Radom, Polska TEMPORARY

    Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w dziale kontroli jakości. Zgłoś się do nas już dziś Czeka na Ciebie praca w znanej i cenione organizacji, która dba o swoich pracownikówoferujemy · umowę o pracę tymczasową - gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy · satysfakcjon ...