Wrocław

    pracownik ds. opracowania ładunków - Silesian Voivodeship, Polska - Poczta Polska

    Poczta Polska
    Poczta Polska Silesian Voivodeship, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 6 dni temu

    Poczta Polska background
    Opis

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Zabrze, ul. Mielżyńskiego 5

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, wymiar etatu 1,00, ​praca głównie w godzinach: 04:00-12:00, 16:00-24:00, 22:00-06:00​

    Twoje zadania:

  • rozładunek, załadunek samochodów (praca związana z dźwiganiem),
  • przyjmowanie, sortowanie i przekazywanie przesyłek w obrębie sortowni,
  • weryfikacja przyjmowanych przesyłek ze stosowną dokumentacją,
  • praca ze skanerem terminalowym w czasie rozładunku, załadunku oraz tworzenie dokumentacji przewozowej,
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.
  • Wymagania

    Dołącz do nas, jeśli:

  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • chcesz pracować u największego polskiego pracodawcy – nie wymagamy doświadczenia,
  • jesteś sumienny/a, dokładny/a i rzetelny/a,
  • umiesz pracować w zespole,
  • umiesz pracować pod presją czasu.
  • Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy ze skanerem terminalowym oraz umiejętność obsługi komputera.
  • Oferujemy

    U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • Poczta Polska

    pracownik ds. opracowania ładunków

    Poczta Polska Lower Silesian Voivodeship, Polska

    Opis stanowiska · Miejsce pracy: Wrocław, ul. Targowa 3 · Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, 1 etat, praca zmianowa oraz w soboty · Twoje zadania: · rozładunek, załadunek samochodów (praca związana z dźwiganiem), · transport wewnętrzny przesyłek paletowych, · weryfikacja pr ...