Warsaw

    Sales Executive FTL - Warsaw, Polska - STRIVE Sp. z o.o.

    STRIVE Sp. z o.o.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Sales Executive specjalizującego się w sprzedaży transportów drogowych całopojazdowych.

    Obowiązki:

    • aktywna sprzedaż usług logistycznych w międzynarodowym transporcie drogowym FTL, oferowanie dopasowanych do potrzeb Klienta rozwiązań
    • pozyskiwanie nowych oraz rozwój istniejących Klientów, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
    • negocjowanie warunków handlowych, udział w przetargach
    • odpowiedzialność za realizację założeń budżetowych dla określonych produktów
    • udział w strategii rozwoju sprzedaży w podległym regionie
    • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia klientom najwyższej jakości obsługi

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży usług transportowych FTL i zarządzaniu portfelem Klientów
    • bardzo dobra znajomość rynku directowego, szeroka wiedza produktowa
    • znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży
    • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
    • umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
    • proaktywna postawa, zaangażowanie w pozyskiwanie nowych rynków sprzedaży
    • umiejętność ustalania priorytetów i planowania pracy własnej
    • nastawienie na realizację założonych celów biznesowych
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
    • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
    • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (samochód, telefon, laptop)
    • wynagrodzenie podstawowe wraz z motywującym systemem premiowym
    • możliwości rozwoju w ramach struktur firmy, możliwość udziału w ciekawych projektach i szkoleniach rozwijających kompetencje
    • atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie kursów i szkoleń, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach