Inżynier ds. Urządzeń Elektroenergetycznych - Pruszków, Polska - PGE Dystrybucja S.A.

    PGE Dystrybucja S.A.
    PGE Dystrybucja S.A. Pruszków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej / Energia
    Opis
    Twój zakres obowiązków:

    Weryfikacja funkcjonalności wymaganych dla urządzeń układów pomiarowo-rozliczeniowych LZO, nowo dostarczanych, wydawanych do instalacji na sieci zarówno w zakresie sprzętowym jak programowym.

    Weryfikacja i tworzenie zapotrzebowania na urządzenia do układów pomiarowo-rozliczeniowych ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem.

    Nadzór nad realizacją dostaw i eksploatacją urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem.

    Diagnozowanie prawidłowości pracy układów zdalnej transmisji danych pomiarowych z układów pomiarowych ze zdalnym odczytem.

    Uczestniczenie w pracach koncepcyjnych nad standardami wymagań technicznych
    dla urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem.

    Wsparcie obsługi przygotowanie postępowań zakupowych oraz realizacji umów na dostawy urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem oraz na zlecenie ich wymiany lub instalacji na sieci.

    Realizacja zaplanowanych szkoleń w zakresie montażu i eksploatacji urządzeń pomiarowych.

    Wspieranie służb Rejonów Energetycznych w zakresie eksploatacji urządzeń pomiarowych ze zdalnym odczytem.

    Nasze wymagania:

    Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektroenergetyka lub pokrewnym.

    Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).

    Mile widziana wiedza z zakresu układów zdalnej transmisji danych w sieciach telefonii komórkowej.

    Mile widziana znajomość programów lub systemów informatycznych do obsługi serwisowej oraz odczytu urządzeń pomiarowych.

    Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.

    Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole.

    Umiejętność efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków.

    To oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie

    Możliwość rozwoju zawodowego.

    Przyjazną atmosferę pracy.

    Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • PGE Dystrybucja S.A. Pruszków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektroenergetyka lub pokrewnym. · Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel). · Mile widziana wiedza z zakresu układów zdalnej transmisji danych w sieciach telefonii komórkowej. · Mile widziana znajo ...