Wróblowice

    Operator automatów - Wróblowice, Polska - WAGO

    WAGO
    WAGO Wróblowice, Polska

    1 dzień temu

    Opis

    WAGO - łączymy to, co ważne: ludzi, technologie, pasje

    Od prawie 70 lat na światowych rynkach i 30 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

    Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

    Obecnie poszukujemy pracownika do zakładu produkcyjnego we Wróblowicach na stanowisko:

    Operator automatów Miejsce pracy: Wróblowice (pow. średzki)

    Zakres obowiązków:

  • obsługa oraz nadzór nad optymalną pracą automatów do montażu złączek
  • przygotowanie i ustawienie automatu do optymalnej pracy
  • prowadzenie bieżącej kontroli jakości produkcji
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • pakowanie zleceń po montażu automatycznym według wytycznych
  • dbałość o powierzony sprzęt oraz czystość na stanowisku pracy
  • aktywne uczestnictwo w doskonaleniu procesu produkcyjnego
  • Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyn
  • techniczna umiejętność obsługi prostych maszyn
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego (dodatkowy atut)
  • Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • bardzo dobre warunki pracy: klimatyzowane hale, praca w komfortowych i czystych warunkach
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata, czekolada w kantynie, możliwość zakupu posiłków w kantynie pracowniczej w atrakcyjnych cenach
  • darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej, ubezpieczenia oraz dostęp do platformy benefitowej WorkSmile
  • bonus do 3000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: "WAGO dla zdrowia", "Akcja jabłko", "Rowerowe WAGO", "WAGO Running Team" oraz wiele innych