Operator maszyn CNC - Myslowice, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group background

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Operator maszyn CNC | Możliwość przyuczenia

    Numer referencyjny: 12879

    Miejsce pracy: Mysłowice

    Dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operatora maszyn CNC

    Jeżeli jesteś absolwentem szkoły o podobnym profilu lub masz prywatne doświadczenie związane z obsługą maszyn CNC to zaaplikuj

    Oferujemy możliwość przyuczenia

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zadania:

    • Obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki)
    • Ustawianie parametrów maszyn i urządzeń
    • Nadzór nad procesem pracy maszyn
    • Wykonywanie operacji produkcyjnych zgodnie z normami ilościowymi i jakościowymi
    • Praca z dokumentacją techniczną

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Znajomość przyrządów pomiarowych

    Mile widziane:

    • Umiejętność wprowadzania korekt narzędzi obróbczych

    Godziny pracy:

    • Poniedziałek - piątek
    • 1 zmiana - 6:00-14:00 w przyszłości są plany na stworzenie pracy na trzy zmiany

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
    • Premia frekwencyjna
    • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
    • Bonusy na święta
    • Możliwości rozwoju