Żary

    Elektronik - Żary, Polska - SWISS KRONO Group

    SWISS KRONO Group
    SWISS KRONO Group Żary, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Nasza firma należy do grona największych producentów wyrobów drewnopochodnych na świecie.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Elektronik

    Miejsce pracy: Żary / woj. Lubuskie

    Opis stanowiska:

  • praca z instrumentami i systemem kontroli procesów chemicznych w środowisku przemysłowym
  • system Emerson Process Delta V
  • konfiguracja dla nowych aplikacji i utrzymanie systemu w zakładzie produkcji chemicznej
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • Wymagania:

  • podstawowa znajomość C++
  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej,
  • doświadczenie w pracy służb utrzymania ruchu (automatyk, elektryk),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (dyżury w dni wolne od pracy),
  • punktualność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • podstawy pracy z programem EPLAN (redagowanie dokumentacji),
  • jakiekolwiek doświadczenie w pracy z systemem DeltaV,
  • jakiekolwiek doświadczenie w programowaniu sterowników PLC, paneli HMI.
  • Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • interesującą i stabilną pracę w prestiżowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach
  • szeroki pakiet socjalny
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • pakiety medyczne
  • karty posiłkowe
  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie na stronie internetowej w zakładce Kariera/Oferty pracy poprzez formularz aplikacyjny

  • Randstad Polska

    technik elektronik

    Randstad Polska Żary, Polska

    Szukasz pracy na 1 zmianę oraz cenisz sobie czas wolny w weekend? · Potrafisz lutować i znasz się na serwisie urządzeń elektronicznych? · Ta oferta jest właśnie dla Ciebie · Aplikuj już dziś · oferujemy · stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością p ...

  • Randstad

    18 godzin temu

    Randstad Żary, Polska TEMPORARY

    Szukasz pracy na 1 zmianę oraz cenisz sobie czas wolny w weekend? · Potrafisz lutować i znasz się na serwisie urządzeń elektronicznych? · Ta oferta jest właśnie dla Ciebie · Aplikuj już dziśoferujemy · stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością prze ...

  • Randstad Polska Żary, Polska

    Dla klienta w Żarach firmy Syncreon poszukujemy technika elektronika · Potrafisz lutować? · Znasz się na serwisie urządzeń elektronicznych? · Szukasz pracy na 1 zmianę oraz cenisz sobie czas wolny w weekend? · Ta oferta jest właśnie dla Ciebie · Aplikuj już dziś · oferujemy · sta ...